PROFILAKTYKA

Celem zapobiegania próchnicy jest ochrona uzębienia przed szkodliwymi czynnikami,aby utrzymać zdrowe i żywe zęby, aż do późnej starości.Zdrowe uzębienie i zdrowe przyzębie to najważniejsze czynniki warukujące wydolność żucia

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA Z ENDODONCJĄ

W ramach tego działu stomatologii zajmujemy się przede wszystkim leczeniem ubytków próchnicowych oraz leczeniem endodontycznym (kanałowym). Próchnica jest chorobą infekcyjną pochodzenia bakteryjnego. Jest procesem patologicznym uwarunkowanym współwystępowaniem czterech czynników

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

W ramach stomatologii estetycznej wykonujemy: zabiegi profesjonalnego oczyszczania zębów (patrz Profilatyka stomatologiczna)

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

Celem zapobiegania próchnicy jest ochrona uzębienia przed szkodliwymi czynnikami,aby utrzymać zdrowe i żywe zęby aż do późnej starości.Zdrowe uzębienie i zdrowe przyzębie to najważniejsze czynniki warukujące wydolność żuciaWielu rodziców uważa, że skoro mleczaki są zębami tymczasowymi, nie ma konieczności leczenia ich.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

W gabinecie Denti-Med w ramach chirurgii wykonywane są zabiegi ekstrakcji zębów jedno i wielokorzeniowych zarówno u dorosłych jak i u dzieci.

RENTGEN DO ZDJĘĆ PUNKTOWYCH Z RADIOWIZJOGRAFIĄ

Dzięki wykonywaniu zdjęć rentgenowskich, jesteśmy w stanie postawić diagnozę  na jednej wizycie.

PROTETYKA

Braki w uzębieniu w dzisiejszych czasach nie stanowią już dużego problemu. Istnieją rózne możliwości uzupełnienia brakujących zębów.

PERIODONTOLOGIA

Periodontologia jest to dział stomatologii zajmujący się leczeniem chorób przyzębia. W skład przyzębia wchodzi dziąsło,kość wyrostka zębodołowego,ozębna.(…)